PORTFOLIO – książki podróżnicze: NAMIBIA

namibia[two_thirds_last]NAMIBIA

Nasza pierwsza książka podróżnicza dla National Geographic. Zacytujmy ze strony wydawnictwa: “Namibia – 9000 kilometrów afrykańskiej przygody” to pierwsza książka jaka ukazała się w Polsce pokazująca różnorodność tego niezwykłego kraju. Relacja napisana barwnie i z humorem pozwala czytelnikowi na odkrywanie fascynujących miejsc oraz pokazuje codzienność i afrykańskie realia podróży z dziećmi.

Podróżnicza Książka Roku
w plebiscycie National Geographic Traveler!
[/two_thirds_last]


 

KSIAZKA[two_thirds_last]Ze stron National Geographic:

“Namibia – 9000 kilometrów afrykańskiej przygody” to pierwsza książka jaka ukazała się w Polsce pokazująca różnorodność tego niezwykłego kraju. Relacja napisana barwnie i z humorem pozwala czytelnikowi na odkrywanie fascynujących miejsc oraz pokazuje codzienność i afrykańskie realia podróży z dziećmi. Od siebie dodamy, że książka jest bogato ilustrowana i pięknie opracowana graficznie.[/two_thirds_last]

SPIS TREŚCI:

Wstęp
Drogi na bezdrożach
Pustynia Namib
Südwest
Diamenty
Wybrzeże Szkieletowe
Purros – bliżej nieba
Himba
Etosha
Dzień z Buszmenami
Informacje praktyczne
Podziękowania

Tekst i zdjęcia: Anna Olej-Kobus i Krzysztof Kobus (TravelPhoto)

Wydawca: National Geographic

Objętość: 256 stron

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-7596-153-9

Projekt i skład: Natalia Baranowska

[/one_half_last]

traveler_my_namib1m

Z radością informujemy, że “Namibia – 9000 km. afrykańskiej przygody” została uhonorowana nagrodą TRAVELERY 2011 – najlepsza podróżnicza książka roku. Dziękujemy wszystkim czytelnikom i sympatykom za oddane głosy, bo to dzięki nim podróżniczy Oscar stał się naszym udziałem! Dziękujemy też wydawnictwu National Geographic za zaufanie, graficzce Natalii Baranowskiej, która uczyniła tą książkę tak piękną oraz wszystkim redakcjom, zamawiającym u nas teksty i zdjęcia. Gdyby nie wy – nie byłoby tych podróży (i książek!). Gratulujemy też wszystkim pozostałym nominowanym oraz laureatom (każda z książek, wypraw i inicjatyw to wspaniała historia, którą warto poznać). Grand Prix otrzymała Janina Ochojska – założycielka i prezes Polskiej Akcji Humanitarnej – GRATULUJEMY!

magellan [two_thirds_last]Kolejna nagroda dla NAMIBII! Namibia otrzymała na Warszawskich Targach Książki wyróżnienie MAGELLANA dla najlepszej publikacji turystycznej 2011 roku przyznane przez “Magazyn Literacki KSIĄŻKI”.

magellan_wyroznienie

[/two_thirds_last]


POWRÓT DO PORTFOLIO – Książki Podróżnicze

POWRÓT DO PORTFOLIO – MENU