PORTFOLIO – nasze strony internetowe

Prowadzimy kilka serwisów internetowych. Największym jest portal Małego Podróżnika, który wbrew nazwie jest kopalnią wiedzy o Polsce i świecie nie tylko dla podróżujących rodzin. Od roku 2020 Mały Podróżnik, który bardzo dorósł zmiać się będzie w… Planetę Kobusów.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

 

www.malypodroznik.pl – portal Małego Podróżnika, a już wkrótce www.planetakobusow.pl (dorastamy!). Wiedza jaka tu jest  mimo nazwy portalu “Mały” przyda się nie tylko podróżującym rodzinom. Kopalnia wiedzy o ciekawych miejscach w Polsce i wiele blogów z naszych zagranicznych wypraw od Birmy przez Namibię po Kubę! Bardzo ważną częścią portalu jest dział PORADY!


 

www.travelnamibia.pl – Portal o Namibii, strona naszej książki NAMIBIA. Przez pustynię i busz. Początkowo strona działała pod nazwą taką tak tytuł książki czyli: NAMIBIA. Przez pustynię i busz, obecnie po uzyskaniu nowej domeny jest pod nazwą TRAVELNAMIBIA.pl.


 

www.afrykanka.pl – Kobiecy blog Ani nie tylko o Afryce.


www.travelphoto.pl – TravelPhoto to nasze portfolio i wizytówka ale i blog o fotografii. Technika, sprzęt, ciekawostki, nowości, recenzje,…


www.africandream.pl – galeria naszych zdjęć z Afryki. Mamy kilka ulubionych krajów i właśnie tutaj prezentujemy wybrane zdjęcia z nich.


www_et_m www.travelphoto.pl/etiopia – Etiopia jest dla nas bardzo specjalnym krajem. Ania odkryła ją dla Polaków jako miejsce wypraw turystycznych. Dziś to nie do wiary, ale kilkanaście lat temu nikt nie chciał publikować nic o tym pięknym kraju ponieważ kojarzył się wyłącznie z głodem.


instagram.com/travelphoto_pl – INSTAGRAM – zapraszamy do subskrybowania!  Po zmianach jakie wprowadził Instagram, które znacznie ułatwiły pokazywanie zdjęć postanowiliśmy to wykorzystać. Trafiają tam wybrane zdjęcia oraz krótkie filmiki


https://www.youtube.com/user/travelphotopl
https://www.youtube.com/user/travelphotopl

Na naszym kanale YouTube youtube.com/travelphotopl . prygotowaliśmy playlisty by łatwiej można było nawigować!


Powrót do MENU portfolio


(c) TravelPhoto.pl