PORTFOLIO – nasze strony internetowe

Prowadzimy kilka serwisów internetowych. Największym jest portal Małego Podróżnika, który wbrew nazwie jest kopalnią wiedzy o Polsce i świecie nie tylko dla podróżujących rodzin.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.malypodroznik.pl – portal Małego Podróżnika. Wiedza jaka tu jest  mimo nazwy portalu przyda się nie tylko podróżującym rodzinom. Kopalnia wiedzy o ciekawych miejscach w Polsce i wiele blogów z naszych zagranicznych wypraw od Birmy przez Namibię po Kubę! Bardzo ważną częścią portalu jest dział PORADY!

 


www.travelnamibia.pl – Portal o Namibii, strona naszej książki NAMIBIA. Przez pustynię i busz.


 

www_tp_blog_m

www.blog.travelphoto.pl – blog o fotografii. Technika, sprzęt, ciekawostki, nowości, recenzje,…


www.africandream.pl – galeria naszych zdjęć z Afryki. Mamy kilka ulubionych krajów i właśnie tutaj prezentujemy wybrane zdjęcia z nich.


www_et_m

www.travelphoto.pl/etiopia – Etiopia jest dla nas bardzo specjalnym krajem. Ania odkryła ją dla Polaków jako miejsce wypraw turystycznych. Dziś to nie do wiary, ale kilkanaście lat temu nikt nie chciał publikować nic o tym pięknym kraju ponieważ kojarzył się wyłącznie z głodem.


instagram.com/travelphoto_pl – INSTAGRAM – zapraszamy do subskrybowania!  Po zmianach jakie wprowadził Instagram, które znacznie ułatwiły pokazywanie zdjęć postanowiliśmy to wykorzystać. Trafiają tam wybrane zdjęcia oraz krótkie filmiki, które w pełnych wersjach znajdziecie na naszym kanale YouTube (youtube.com/travelphotopl).


Powrót do MENU portfolio


(c) TravelPhoto.pl