PORTFOLIO

PORTFOLIO – nasze strony internetowe

Prowadzimy kilka serwisów internetowych. Największym jest portal Małego Podróżnika, który wbrew nazwie jest kopalnią wiedzy o Polsce i świecie nie tylko dla podróżujących rodzin. Od roku 2020 Mały Podróżnik, który bardzo dorósł zmiać się będzie w… Planetę Kobusów.

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

 

www.malypodroznik.pl – portal Małego Podróżnika, ale wyrósł i już to Planeta Kobusów www.planetakobusow.pl (dorastamy!). Wiedza jaka tu jest  mimo nazwy portalu “Mały” przyda się nie tylko podróżującym rodzinom. Kopalnia wiedzy o ciekawych miejscach w Polsce i wiele blogów z naszych zagranicznych wypraw od Birmy przez Namibię po Kubę! Bardzo ważną częścią portalu jest dział PORADY!


 

www.travelnamibia.pl – Portal o Namibii, strona naszej książki NAMIBIA. Przez pustynię i busz. Początkowo strona działała pod nazwą taką tak tytuł książki czyli: NAMIBIA. Przez pustynię i busz, obecnie po uzyskaniu nowej domeny jest pod nazwą TravelNamibia.pl.


www.afrykanka.pl – Kobiecy blog Ani nie tylko o Afryce.


 

www.travelphoto.pl – TravelPhoto to nasze portfolio i wizytówka ale i blog o fotografii. Technika, sprzęt, ciekawostki, nowości, recenzje,…


 

www_et_m www.travelphoto.pl/etiopia – Etiopia jest dla nas bardzo specjalnym krajem. Ania odkryła ją dla Polaków jako miejsce wypraw turystycznych. Dziś to nie do wiary, ale kilkanaście lat temu nikt nie chciał publikować nic o tym pięknym kraju ponieważ kojarzył się wyłącznie z głodem.


instagram.com/travelphoto_pl – INSTAGRAM – zapraszamy do subskrybowania!  Po zmianach jakie wprowadził Instagram, które znacznie ułatwiły pokazywanie zdjęć postanowiliśmy to wykorzystać. Trafiają tam wybrane zdjęcia oraz krótkie filmiki. Może nie za często bo brak nam czasu na ogarnięcie wszystkiego, ale warto rzucić okiem…


Na naszym kanale YouTube youtube.com/travelphotopl . przygotowaliśmy playlisty by łatwiej można było nawigować!

Jak ktoś śledzi Facebooka to każda nasza strona ma ikonę odsyłającą do odpowiednika na FB.


Powrót do MENU portfolio


(c) TravelPhoto.pl