FOTOKASTY/Filmy

Fotokast to ciekawa forma połączenia zdjęć, muzyki i klipów video dająca nowe możliwości przekazu. Oczywiście prawdziwy fotokast powinien różnić się od zwykłego slideshow dodaniem ruchu w ramach poszczególnych zdjęć.

Najwięcej naszych fotokastów wykonujemy na podstawie reportaży. Są również prezentacje miejsc i regionów oraz reklamówki naszych pokazów multimedialnych. Warto pamiętać, że fotokasty to nie tylko produkt do wykorzystania w internecie, to tylko jedno z miejsc gdzie mogą być prezentowane. Wszystkie nasze fotokasty i filmy powstają również w wersji Full HD (lub teraz częściej 4K) bez kompromisów co do jakości.

Fotokasty wyświetlane np. na stoiskach targowych są zupełnie inną jakością niż kiepskiej rozdzielczości filmy z DVD. Kryształowy obraz z ogromną dynamiką, nasyceniem i bogactwem detali to jest tak naprawdę dopiero to co warto oglądać i reklama w jaką warto inwestować! Od 2015 roku robimy fotokasty i filmy w 4K (UHD)! Wszystkie trafiają do naszego kanału na YouTube: youtube.com/travelphotopl

Można zobaczyć je podzielone wg. tematyki na playlisty: kraje, nurkowanie, pokazy trailery, z drona,… itp… Ostatnio coraz więcej materiałów powstaje u nas z użyciem drona.

Zobacz przykłady fotokastów klikając na kategorię: MULTIMEDIAZapraszamy do subskrybcji naszego kanału YouTube!


TravelPhoto.pl