Z DRONAMULTIMEDIA

Filmowanie i zdjęcia z drona – usługi

Filmowanie i zdjęcia z drona czyli Kobus-Kopter

Kiedy pojawiają się nowe technologie i możliwości to… trzeba to wykorzystać!

Kiedy drony technologicznie dojrzały do rodzaju fotografii jaką wykonujemy był to czas włączenia ich do naszej oferty. Oczywiście mamy świadectwo kwalifikacji UAVO, ubezpiecznie i badania co w Polsce jest niezbędne do wykonywania usług dronem.

Co chcemy zaoferować?

Przede wszystkim to co umiemy robić najlepiej. Filmy i zdjęcia promujące region, miasto, gminę, a nawet jeden zabytek czy obiekt typu hotel! Mamy “linię produkcyjną” w rozdzielczości 4K (UHD). Od filmów podwodnych przez naziemne “kino akcji”, czyli kamera ze stabilizacją po zdjęcia z drona. Wszystko robimy w 4K już dziś i materiały, które zrobimy nie zestarzeją się… A za dwa lata przy okazji kolejnej olimpiady, która będzie już transmitowana w 4K Polacy (i nie tylko oni) masowo wymienią swoje główne telewizory na te w standardzie 4K. Dlaczego? Bo różnica jest niesamowita. To jak między kiepskim DVD i obrazem FHD z Discovery lub National Geographic.

Wiele firm epatuje platformami o metrowej średnicy z podwieszonymi lustrzankami… No tak ale… lata to krótko, obraz video ze starej lustrzanki marny. My podchodzimy do tego inaczej. Mamy możliwość latania dronem w miejscach dla wielu niedostępnych. No, a poza wszystkim wystarczy popatrzeć na nasze portfolio. Latać dronem każdy się nauczy, ale robić ciekawe ujęcia z niego już bardzo niewielu.

Ważnym elementem jest też to, że jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Jeżeli trzeba, to poświęcamy więcej czasu  niż jest to zapisane w umowie ponieważ nie tylko klient ma być zadowolony. Sami chcemy mieć satysfakcję, że to co zrobiliśmy jest bardzo dobre…

Zapraszamy i prosimy o kontakt tych, którzy w sposób kompleksowy i niebanalny chcą pokazać region, obiekt. Zrobimy zdjęcia/filmy  z ziemi, z pod wody i z lotu ptaka. I zrobimy to dobrze!

Krzysztof Kobus


Więcej na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/travelphotopl


(c) TravelPhoto.pl