POKAZY MULTIMEDIALNE

POKAZY multimedialne (pokazy slajdów podróżniczych) – MENU

Slajdy podróżnicze -> pokazy multimedialne

Pokazy multimedialne to dawniejsze “pokazy slajdów podróżniczych”. Zmieniła się technika, ale pozostało to co najważniejsze: barwna opowieść z pięknymi zdjęciami w tle. Na żywo, z pasją i chęcią przekazania tego co w danym miejscu, zdarzeniu czy ludziach na krańcu świata lub całkiem blisko jest niezwykłe. Dzięki multimedialnej formie do zdjęć możemy dodać ruch, synchronizować muzykę, wkopiować napisy. Ale pozostaje opisywane miejsce, opowieść podróżnika i spotkania z publicznością! Zapraszamy! Gdzie będziemy z naszymi pokazami sprawdzić można na portalu Małego Podróżnika – www.malypodroznik.pl (obecnie Planeta Kobusów).

Nasze pokazy multimedialne dzielimy na:

  • pokazy pełnometrażowe (dla dorosłych i młodzieży od liceum) (patrząc pod kątem młodzieży mogą występować sceny nagości kiedy przedstawiamy np. życie plemion afrykańskich czy krwawe sceny polowania zwierząt – oczywiście nie wykraczamy poza to co prezentują kanały telewizyjne takie jak NG lub Discovery)
  • pokazy dla dzieci (czas trwania do 35 minut bez scen nagości czy scen polowań zwierząt. Komentarz dostosowany do grupy wiekowej: przedszkole + klasy 1-3 lub szkoła podstawowa 4+ i gimnazjum)
  • pokazy na eventy (pokazy trwające 20 minut, dynamiczne, zaskakujące oglądającego. Najciekawsze momenty z pełnometrażowych pokazów, kiedy nie ma czasu na ponad godzinny pokaz.)
  • pokazy na zamówienie (to pokazy z zadanym tematem i długością czasu trwania wykonywane na potrzeby danej imprezy typu konferencja)

Wszystkie pokazy są z komentarzem na żywo! Posiadamy własny sprzęt projekcyjny (projektor Full HD, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie), więcej o warunkach technicznych prosimy o przeczytanie tutaj: warunki techniczne prezentacji Niżej opisy i trailery pokazów w podziale na pełen metraż i dla dzieci. Przy każdym pokazie są materiały do pobrania takie jak plakat, opis. Plakat JPG jest formatu A4; plakat w formacie PDF może być drukowany również w wielkości A3.

Uwaga!

W związku z pandemią przygotowaliśmy serię pokazów z wgranymi naszymi głosami do oglądania on-line!

POKAZY PEŁNOMETRAŻOWE

POKAZY DLA DZIECI

POKAZY EVENTOWE

ZOBACZ: Warunki techniczne prezentacji
Pokazy multimedialne na wielkim kinowym ekranie!.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WARSZTATY


TravelPhoto.pl