PORTFOLIO

POLSKA PEŁNA PRZYGÓD – PORTFOLIO – książki podróżnicze

Polska Pełna Przygód

ppp_okladkaZ okładki:

Zostań superbohaterem dla swego dziecka! Daruj sobie dydaktykę, zasuszone muzea i nadmiar dat. W Krakowie zamiast na Wawel zabierz je do Ogrodu Doświadczeń, w Gdyni odwiedź rafę koralową, a starówkę w Toruniu poznaj z krzyżackim patrolem. Zamiast nudnego zwiedzania miejsc obowiązkowych wybierzcie się z nami tam, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci są w siódmym niebie.Prezentowana pozycja to przewodnik opisujący ponad 80 miejsc i około 500 atrakcji dodatkowych. Przez sześć lat przejechaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów odkrywając, jak Polska potrafi być różnorodna i ciekawa dla dzieci (i ich rodziców!). W przewodniku znajdziecie parki rozrywki, ścieżki przyrodnicze, wioski tematyczne i interaktywne muzea. Przekonajcie się sami, że przygoda jest tuż za progiem!

Czasami żałuję, że nie jestem dzieckiem Ani i Krzysztofa Kobusów… Miałabym fascynujące życie pełne podróżniczych przygód już od urodzenia 🙂 Kto wie, może by mnie nawet zapakowali w plecak i zabrali ze sobą gdzieś na kraniec świata? Tym razem znani specjaliści od podróżowania z dziećmi opisują Polskę, która w ich wydaniu jest fascynująca i zaskakująca. Szkoda, że nie było takich książek (i takich atrakcji!), kiedy ja byłam mała. Na szczęście ten przewodnik trafił w moje ręce teraz, kiedy sama jestem mamą sześciolatki – znalazłam w nim wiele pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem w Polsce, jakiej do tej pory nie znałam.

Martyna Wojciechowska

 

Podróż z Kobuskami jest radosna jak skok dwulatka w środek wiosennej kałuży, jest ożywcza jak źródlana woda w tropikach i mądra, bo każe spojrzeć na to, co ważne, i budować to, co najtrwalsze – relacje między bliskimi sobie osobami…Efekt gwarantowany, skutków ubocznych brak. Znam, więc serdecznie polecam.

Kasia Stoparczyk
[ dziennikarka radiowej Trójki i TVP1, autorka spektakli pt. Zorka, dziewczynka z gwiazd ]


magellanPublikacja POLSKA PEŁNA PRZYGÓD została uznana za Najlepszy Przewodnik dla Aktywnych w 2014 roku i otrzymała główną nagrodę w konkursie „Nagroda Magellana” organizowanym przez Magazyn Literacki Książki.

Przykładowe strony:


POWRÓT DO PORTFOLIO – Książki Podróżnicze


Travelphoto.pl